Leden

Hieronder vind je een overzicht van alle OKA leden. Tevens kun je de zoekresultaten filteren op bedrijfsnaam, branche, voor- of achternaam en plaatsnaam.

Foto:

Bedrijfsnaam Branche Contactpersoon Plaatsnaam Telefoon
#hekje Audio-visueel en producties Patrick Davelaar Arnhem 0267370416
2 Switch BV 2e hands goederen Arnhem 0263704412
4.D Optiek Opticiens Arnhem 0263703705
50 Company Loopbaanbegleiding Outplacement Arnhem 026-3653490
ABC Bedrijfsmakelaars Makelaars Arnhem 0263523232
ABCO Beveiliging Beveiliging Duiven 026-8811144
ABN AMRO MeesPierson Banken Arnhem 0263536400
AM MARIN design Grafische vormgeving Arnhem 0628154954
ANAC Autowasstraat Ijsseloord bv Autowasserijen 0263644848
ARCADIS Nederland BV Ingenieursbureau 0263778327