Aanmelden nieuwsbrief

Uitnodiging Executive Home Rentals

Executive Home Rentals heeft haar 15-jarig bestaan in het teken staan van fundraising voor het het Ronald McDonald huis is Arnhem. Het nieuw gebouwde Ronald McDonald huis zal in november haar deuren openen en biedt tijdelijk onderdak aan familieleden van ernstig zieke en revaliderende kinderen. Dit uiterst sympathieke doel steunen wij graag!
Het 3-ledige jubileumprogramma van EHR begon halverwege dit jaar met een gesponsorde Nijmeegse 4-daagse loop. Op 10 oktober vond de feestelijke overhandiging plaats van 120 schilderijtjes die door leerlingen van de Arnhem International School speciaal waren gemaakt ter decoratie van het Ronald McDonald huis.

Om dit geheel met een substantiële financiële steun te kunnen afsluiten, organiseert EHR een dienstenveiling waarvan de gehele opbrengst is bestemd voor het Ronald McDonald huis, dat van inzet van vrijwilligers, giften van particulieren en bedrijfsleven bestaat.

De dienstenveiling zal bestaan uit circa 30 te veilen kavels, variërend van woningtaxaties tot kookworkshops, complete wellness arrangementen etc. waarbij de relaties van EHR en leden van de OKA zullen worden uitgenodigd.

Natuurlijk heeft deze veiling vanwege ons jubileum ook een feestelijk tintje, EHR zal als gastgever zorgen voor ontvangst met koffie en een aangeklede borrel met culinaire hapjes op Executive niveau.
   uitnodiging Executive Home Rentals.jpg